SNFPU031007E1AMS00
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
SNFPU031007E1AMS00
Description
-55℃~+105℃ 100nF 700V、2kV ±20% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS