MPX20W3330FJ00MSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MPX20W3330FJ00MSSD
JLCPCB Part #
C19853393
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 250V 330nF X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS