MKX21W31504C00KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKX21W31504C00KSSD
JLCPCB Part #
C7301845
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS