MKP4O136806G00KSSD
MFR.Part #
MKP4O136806G00KSSD
JLCPCB Part #
C5769463
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 680nF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS