MKP4O132205I00KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP4O132205I00KSSD
JLCPCB Part #
C3800893
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 400V、1kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS