MKP4J036806B00KSSD
MFR.Part #
MKP4J036806B00KSSD
JLCPCB Part #
C3782945
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 280V、630V 680nF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS