MKP4J021002B00KSC9
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP4J021002B00KSC9
JLCPCB Part #
C3788105
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+100℃ 10nF 280V、630V ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS