MKP4F032204B00MSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP4F032204B00MSSD
JLCPCB Part #
C6667344
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 220nF ±20% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS