MKP1T033307E00KSSD
MFR.Part #
MKP1T033307E00KSSD
JLCPCB Part #
C5798828
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 650V、1.6kV ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS