MKP1O131005F00KSC9
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP1O131005F00KSC9
JLCPCB Part #
C3790859
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 600V、1kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS