MKP1J021002E00KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKP1J021002E00KSSD
JLCPCB Part #
C5769183
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10nF 400V、630V ±10% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS