MKP1F051007H00JSSD
MFR.Part #
MKP1F051007H00JSSD
JLCPCB Part #
C6904378
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 180V、250V ±5% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS