MKP1F032204D00KSSD
MFR.Part #
MKP1F032204D00KSSD
JLCPCB Part #
C5798803
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 180V、250V 220nF ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS