MKP1F031505B00JSC9
MFR.Part #
MKP1F031505B00JSC9
JLCPCB Part #
C3798231
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 180V、250V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS