MKP1F031004B00JSSD
MFR.Part #
MKP1F031004B00JSSD
JLCPCB Part #
C19773753
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 180V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS