MKP1D031003G00JSSD
MFR.Part #
MKP1D031003G00JSSD
JLCPCB Part #
C3799590
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 63V、100V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS