FKP4T031006I00KSSD
MFR.Part #
FKP4T031006I00KSSD
JLCPCB Part #
C5742116
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 500V、1.6kV ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS