FKP3J001502B00JSC9
MFR.Part #
FKP3J001502B00JSC9
JLCPCB Part #
C3808948
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+100℃ 150pF 300V、630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS