FKP2O111001I00HSSD
MFR.Part #
FKP2O111001I00HSSD
JLCPCB Part #
C7192469
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 250V、1kV ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS