FKP2D002201D00ESSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
FKP2D002201D00ESSD
JLCPCB Part #
C6251563
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 220pF 63V、100V ±1% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS