FKP2C001501D00JSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
FKP2C001501D00JSSD
JLCPCB Part #
C3797378
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 150pF 40V、63V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS