FKP1U001804B00JSSD
MFR.Part #
FKP1U001804B00JSSD
JLCPCB Part #
C6555699
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 180pF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS