DCP4R251007HD4KSSD
MFR.Part #
DCP4R251007HD4KSSD
JLCPCB Part #
C3808527
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3kV 10uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS