DCP4P052007JD4MSSD
MFR.Part #
DCP4P052007JD4MSSD
JLCPCB Part #
C3810527
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1kV 20uF ±20% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS