DCP4P051007GD4KSC9
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
DCP4P051007GD4KSC9
JLCPCB Part #
C3795177
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1kV 10uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS