DCP4I052507GD4KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
DCP4I052507GD4KSSD
JLCPCB Part #
C3811343
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 25uF 600V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS