WL2820D11-4/TR
Extended
Manufacturer
WILLSEMI(Will Semicon)
MFR.Part #
WL2820D11-4/TR
JLCPCB Part #
C506108
Package
DFN1x1-4L
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.1V 300mA 42uA 5.5V 55uVrms 70dB@(217Hz) Fixed Over Current Protection、Enable、Thermal Shutdown Positive DFN1x1-4L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS