HVQ15-48S12V3
MFR.Part #
HVQ15-48S12V3
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25A 1000uF 12V 12mm 18V~75V 25.4mm 25.4mm 300kHz 80mVp-p 90% Plastic encapsulated type ±1% - DC-DC Power Modules ROHS