HCLS1-24S12
Extended
Manufacturer
WIER
MFR.Part #
HCLS1-24S12
JLCPCB Part #
C1884590
Package
Plugin
Description
1000uF 12V 84mA 88% 插件 Isolated Power Modules ROHS