W212E185JP6L00A00C
Extended
Manufacturer
WEIDY
MFR.Part #
W212E185JP6L00A00C
JLCPCB Part #
C20625344
Package
Plugin,P=22mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8uF 250V Metallized Polyester ±5% 插件,P=22mm Film Capacitors ROHS