C42Q356446P60001
MFR.Part #
C42Q356446P60001
JLCPCB Part #
C46638876
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V、310V 560nF CQC、UL、VDE X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS