C42Q320543P90001
MFR.Part #
C42Q320543P90001
JLCPCB Part #
C46638887
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V、310V 2uF CQC、UL、VDE X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS