C42Q3103B2P40001
Extended
Manufacturer
WALSON
MFR.Part #
C42Q3103B2P40001
JLCPCB Part #
C46638843
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 275V、310V CQC、UL、VDE、KC X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS