C323A224A3P90001
Extended
Manufacturer
WALSON
MFR.Part #
C323A224A3P90001
JLCPCB Part #
C46638918
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 220nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS