C211J22427P30001
Extended
Manufacturer
WALSON
MFR.Part #
C211J22427P30001
JLCPCB Part #
C52205047
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 63V Metallized Polyester ±10% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS