PAN3060S868N0M1
MFR.Part #
PAN3060S868N0M1
JLCPCB Part #
C49317795
Package
SMD,16x16mm
Description
-129dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 100mA 2km 4.2mA、8mA 868MHz Transceiver UART SMD,16x16mm RF Modules ROHS