ZMY8V2-GS18
MFR.Part #
ZMY8V2-GS18
JLCPCB Part #
C5358923
Description
1 Independent 1W 2Ω 500nA 7.7V~8.7V 8.2V DO-213AB Zener Diodes ROHS