ZMY11-GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ZMY11-GS08
JLCPCB Part #
C3736177
Package
DO-213AB
Description
1 Independent 10.4V~11.6V 11V 1W 3Ω 500nA@8.5V DO-213AB Zener Diodes ROHS