ZM4750A-GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ZM4750A-GS08
JLCPCB Part #
C3736399
Package
DO-213AB
Description
1 Independent 1W 27V 35Ω 5uA@20.6V 750Ω ±5% DO-213AB Zener Diodes ROHS