ZGL41-180A-E3/97
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ZGL41-180A-E3/97
JLCPCB Part #
C6363249
Package
DO-213AB
Description
180V 1W 1uA@136.9V 900Ω DO-213AB Zener Diodes ROHS