Z4KE150A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Z4KE150A-E3/54
JLCPCB Part #
C3739383
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.5W 142V~158V 150V 1kΩ 500nA@113.6V 6kΩ DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS