Y607310K0000V9L
MFR.Part #
Y607310K0000V9L
JLCPCB Part #
C1491234
Package
Plugin
Description
10kΩ 300mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS