Y6071180R000B0L
MFR.Part #
Y6071180R000B0L
JLCPCB Part #
C1487606
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors