Y6071149R8319V9L
MFR.Part #
Y6071149R8319V9L
JLCPCB Part #
C1491206
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 149.8319Ω 300mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS