Y57871K50000B9L
MFR.Part #
Y57871K50000B9L
JLCPCB Part #
C1483597
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS