Y479310R0000A0L
MFR.Part #
Y479310R0000A0L
JLCPCB Part #
C1468943
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors