Y47254K02000S9L
MFR.Part #
Y47254K02000S9L
JLCPCB Part #
C1492858
Package
Plugin,D12.7xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 4.02kΩ 750mW ±0.001% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS