Y4725350R000D0L
MFR.Part #
Y4725350R000D0L
JLCPCB Part #
C1493449
Package
Plugin,D12.7xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 350Ω 750mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors