Y472520K0000S9L
MFR.Part #
Y472520K0000S9L
JLCPCB Part #
C1496972
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 750mW ±0.001% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS