Y408675K0000T9R
MFR.Part #
Y408675K0000T9R
JLCPCB Part #
C4107585
Description
-55℃~+225℃ 750mW 75kΩ ±0.01% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS